Porady

1. Dlaczego drewniane?

Drewno to coś więcej niż tylko dobry materiał budowlany z którego z biegiem lat w miarę poznawania jego tajemnic udało sie wyeliminować słabe punkty , to wspaniałe tworzywo z duszą, charakterem z którego można wydobyć piękny kształt.

2. Warunki gwarancji

PPHU WOLSKI jako producent drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej DJ-68 udziela Nabywcy gwarancji na stolarkę budowlaną wyprodukowaną zgodnie z normą PN-88/B-100085 „Stolarka budowlana. Okna i drzwi. Wymagania i badania” oraz Aprobatą Techniczną AT-15-4273/2000.

3. Instrukcja pielęgnacji stolarki

Zostaliście Państwo posiadaczami drewnianych okien firmy WOLSKI. Jakość i estetyka wykonania drewnianych okien WOLSKI dodaje uroku i splendoru każdemu domowi. Drewno, to naturalny surowiec i doskonały materiał wykorzystany do produkcji naszych okien.

4. Instrukcja montażu

Prawidłowy montaż stolarki budowlanej jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na długotrwałe, bezproblemowe oraz przyjemne użytkowanie. Eliminuje dyskomfort przyszłego użytkownika związany z nieprawidłowym funkcjonowaniem okien.

5. Konserwacja i regulacja okuć

Podobnie jak wszystkie materiały wysokiej jakości, także drewniane okna i drzwi muszą być regularnie pielęgnowane w trakcie użytkowania. Nie można zatem zapominać o minimalnej pielęgnacji, dbałości oraz poprawnym użytkowaniu. Należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach.